Serviser – prodajalec - m/ž

Objavil: Administrator 08.01.2018

Rok prijave do: 23.01.2018
Lokacija dela: Ajdovščina
Pričakovane izkušnje:
Poskusna doba: Nedoločen čas
Zahtevana izobrazba:
III. - dokončana poklicna šola

Redna zaposlitev (nedoločen čas)

Zahtevana smer izobrazbe:
Srednja poklicna

Kontaktna oseba:
Seljak Igor Telefon: 01 7509348 El. Naslov: totum@siol.net

Kontakt:

Prijave so mogoče preko:

Prijava na to delovno mesto ni mogoča preko našega sistema prijav! Glejte točko 'način prijave' spodaj.

Natisni       Pošlji prijatelju

O podjetju:

Za ogled celotnega naslova delodajalca se brezplačno registrirajte kot iskalec zaposlitve - kliknite tukaj.
Ste že registrirani? Prijavite se tukaj..

V kolikor delodajalec omogoča prijavo preko e-pošte to lahko storite spodaj s klikom na gumb:
"Pošljite svojo prijavo preko e-pošte". Za pošiljanje prijave preko e-pošte registracija NI obvezna.

Opis delovnega mesta:

Delo v prodajalni s tehničnim blagom. prodaja in svetovanje strankam. vodenje evidenc in izdajanje računov. vzdrževanje in servisiranje male kmetijske mehanizacije ter ostalih tehničnih proizvodov znotraj servisne dejavnosti.izvajanje servisnih opravil (nulti servis, prvi servis, redni servisi, sestavljanje prodajnih proizvodov...) prevzemanje strojev v servis, obveščanje ter komunikacija s strankami. vodenje evidenc in poročanje o izvedenih servisnih opravilih in potrebi po nabavi rezervnih delov ter tudi naročanje le teh. skrb za red in čistočo v prostorih in vozilih ter skrb za čistočo servisiranih strojev in naprav. druge naloge po nalogu nadrejenega v okviru osnovnih nalog in strokovne usposobljenosti delavca.

dostava s kombijem (vozniški izpit b kategorije) izkušnje so zaželene, niso pa pogoj v kolikor ima kandidat veselje in željo po usposabljanju in napredovanju. od kandidatov pričakujemo smisel za tehniko.

Pričakovanja / Zahteve:

Znanje jezikov:
Angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja:
Poznavanje operacijskih sistemov - osnovno

Ostali pogoji:
Tekoča uporaba računalnika, internet, e pošta , tipkanje ...

Delovni čas:
Polni delovni čas

Nudimo / Ponujamo:

Način prijave:

Kandidati naj pošljejo po e-pošti: pisno vlogo z življenjepisom,

Regije:

Objavljeno v kategorijah:

ePrijava:

Natisni

Prijavite se:

Ste pozabili geslo?
Registracija

Najdi delo:

Ogled zadnjih oglasov

Priporočamo:

Vaš zaposlitveni oglas se lahko prikazuje tudi na tem mestu. Za objavo vašega oglasa oz. za druge oblike oglaševanja nas konktaktirajte.